Pronet Plus
Pronet Plus Üstün Müşteri Deneyimi!

Pronet Alarm Sistemleri

Pronet alarm sistemleri, sizlere Türkiye'nin her yerine hizmet veren akıllı alarm ve ev sistemleri üzerine çalışan firmamız tarafından sunuluyor.

Pronet alarm sistemleri sayesinde evde yangın çıkma riski, hırsız girmesi ihtimali gibi ev ortamında oluşabilecek herhangi bir zararlı durumun önüne kolaylıkla geçilebilirken evi daha konforlu hale de getirmektedir.

Pronet Plus Üstün Müşteri Deneyimi!

Pro net firması olarak sunduğumuz hizmette en önem verdiklerimiz evde korunmanın en üst düzey olması, son teknolojik bilgiler içermesi ve müşterinin her alanda konforlu yaşamasını sağlamaktır.

Akıllı ev sistemlerinde yenilikçi bir anlayışı benimsemiş ve bu alanda çalışmalarımıza durmaksızın devam etmekte olan bir şirketiz. Üstelik ev güvenliğinde sağladığımız hizmetin kalitesi 2 yıl önce En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü ile de tescillenmiştir.

Ürünlerimiz ile sağladığımız üstün müşteri deneyiminin en büyük nedenlerinden yalnızca bir tanesi ürünlerimizin hasar aldıktan sonra bile çalışmaya devam etmesidir. Ürünlerimiz ile ilgili en ufak bir problem yaşadığınızda bile her zaman pronet müşteri hizmetlerine ulaşarak size yardımcı olacağımızı bilmelisiniz.

Firmamıza ait olan ürünlerin bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 • Akıllı priz sistemleri
 • Akıllı zil sistemleri
 • Panik butonu uygulaması
 • Acil sağlık alarmı
 • Yangın alarmı
 • Gaz kaçağı alarmı
 • Su baskını alarmı
 • Hırsızlık alarmı
 • Görüntülü hareket dedektörü
 • Akıllı termostat
 • Akıllı kilit

Pronet Alarm Sistemleri Akıllı Priz

Akıllı priz sayesinde evinizde ütü yaparken prizi anında kapatarak ağlayan bebeğinize yardımcı olmaya gidebilirsiniz. Döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Acil bir telefon geldiğinde az önce açtığınız çamaşır makinesini kapabilir, eve uğramadan tatile çıkmanız gerektiğinde prizlerinizi kapatabilir ya da misafirlikte daha uzun süre kalmak istediğinizde ocağınızın elektriğini kesebilirsiniz.

Akıllı Zil ve Akıllı Kilit

Akıllı zil sistemi ürünümüz sayesinde pronet güvenlik sisteminin tadını çıkarabilirsin. Evde olmasanız bile zil çaldığında size akıllı telefonunuz aracılığı ile bilgi verilir. Hemen kapı önünde yer alan kameranıza ulaşarak kimin kapıda olduğuna hemen bakabilirsiniz. Ardından yakınınız ise arayarak evde olmadığınızı ve daha sonra gelmesini belirtebilirsiniz.

Kapıya gidip manuel olarak açmadan bile içeri misafir kabul edebilirsin, kapıyı iş yerinden ya da üst katlardaki odalardan açık bırakıp bırakmadığını anında pronet online ortamdan ya da akıllı telefonundan kontrol edebilirsin.

Anında Müdahale Ekibi

Pronet İstanbul güvencesi ile taktırdığınız kamera sistemlerinin diğer kameralardan farklı pek çok özelliği bulunmaktadır.

Bunlardan biri kameramızın yüksek dayanıklı maddelerden yapılması ve ciddi darbelere bile dayanabilmesidir. Bu sayede evinize girmeyi planlayan bir hırsızın kameralarınıza hasar veremeyeceğini bilmelisiniz.

Üstelik böyle bir durum karşısında veya herhangi bir şüpheli durum karşısında pronet ekibi üyeleri anında olaya müdahale etmektedir.

Saniyeler içerisinde evinizden alarm sistemi devreye girer ve kolluk kuvvetlerine haber gönderilir. Bu sayede olumsuz durumlar karşısında asla durumla uzun uzadıya mücadele etmek zorunda kalmazsınız.

Başka bir örnek olarak gaz kaçağı olması durumunda, karbon monoksit gazının eve iyice dolmasını engeller ve sizi zehirlenmekten kurtarır.

Renksiz, kokusuz ve zehirleyici bir gaz olan karbon monoksiti fark etmeniz neredeyse imkansızdır. Gaz kaçağı detektörümüz bu durumu anında tespit ederek sizin için gerekli olan uyarıları hemen sizin yerinize yapar.

 

Güvenlik Uzmanı
Pronet Alarm Sistemleri
Portföy Yöneticisi
Yorumlar (0)
Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz paylaşılmaz. * ile İşaretli alanlar zorunludur.