Pronet Plus
Pronet Plus Hakkında Her Şey

Pronet plus, kullanıcılarına sunduğu üst düzey güvenlik özelliği sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor.

Pronet plus ile hayatınızın her alanında evinizde korunaklı bir şekilde ev güvenliğini en üst düzeyde yaşayarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Siz de pronet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Pronet Plus Özellikleri

Pronet plus özellikleri, ev ya da ofis güvenliği hakkında pek çok alanda yazılım sayesinde ürettiği akıllı sistemler ile sizi güvende tutmaya devam ediyor. Sunulan hizmetlerin bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Pronet alarm kurma, kapatma ya da hatırlatma özellikleri sayesinde sahip olduğunuz tüm yetkileri kendiniz kontrol edebilir ve belirleyebilirsiniz.
  • Anlık olarak bildirim gönderme ve geçmiş bildirimleri takip etme özelliği sayesinde bir duruma mümkün olan en hızlı şekilde müdahalede bulunabilirsiniz.
  • Görüntülü hareket dedektörü sayesinde şüpheli durumlar anında tespit edilebilmektedir. Bu durum için evin yakınından geçen evcil hayvanlar, kuşlar ya da rüzgar gibi durumlar kapsam dışıdır.
  • Akıllı video özelliği sayesinde ev içerisinde ya da dışarısında meydana gelen herhangi bir hareketlilik durumundan haberdar olma özelliği sayesinde bebeğinizin uyurkenki davranışlarını başka bir odadan takip edebilir ya da evinize hırsız girdiğinde buna hızlı bir şekilde müdahale edebilirsiniz.
  • Akıllı kilit ile telefonunuzdan evinizin kilitlerini siz evde değilken bile açıp kapatabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kapıyı açık unutup unutmadığınızı merak ettiğinizde kapıyı kapatabilir ya da siz evde yokken bir yakınınız ziyaretinize geldiğinde onu içeriye davet edebilirsiniz.
  • Akıllı priz kullanımı ile herhangi bir kullanım esnasında prizde bir şey unutsanız ve evde olmasanız bile bunu akıllı telefonunuz ve pronet online sayesinde kontrol edebilme ve açıp kapatabilme özelliği sayesinde yangın çıkması ihtimalinin önüne geçebilirsiniz.
  • Akıllı zil özelliği ile siz evde değilken bile kapı çaldığında kimin zile bastığını akıllı telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.
  • Akıllı termostat ile kombinizin ısı ayarını evde değilken dahi cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi sıcaktan bunalmış ya da üşürken bulmazsınız ve oda sıcaklığının değişmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Olması gereken sıcaklığın ne olduğunu ve o anki sıcaklık derecesinin ne olduğunu akıllı cep telefonunuz üzerinden görüntüleyebilir ve ayar yapabilirsiniz.

Pronet Güvenlik

Pronet güvenlik, markanın en çok üzerinde durduğu ve en uzman olduğu konudur. Pronet'in yegane hedefi ev içerisinde konforu ve güvenlik düzeyini en üst seviyede yaşatmaktır. Bu bakımdan diğer akıllı ev sistemleri ile kıyaslandığında açık ara fark ile tüm detayların tek tek ele alındığını gözlemleyebilirsiniz.

Evinizin tadını çıkarmanız ve kendinizi güvende hissetmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür.

Örnek olarak Pro net 10 saniye içerisinde müdahale özelliği ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca herhangi bir şüpheli durum ile karşılaştığınızda güvenlik ekipleri evinize gelmektedir.

Smash and crash özelliği ile cihazlarımız zarar görse ve hatta parçalansa dahi çalışmaya devam eder.

Pronet plus hizmetinin sunduğu bir başka özellik ise siz farkında olmasanız bile kamera sistemlerimiz herhangi bir şüpheli giriş tespit ettiklerinde acil müdahale ekibi göndererek olaya anında müdahale edebilmektedir.

Güvenlik Uzmanı
Pronet Alarm Sistemleri
Portföy Yöneticisi
Yorumlar (0)
Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz paylaşılmaz. * ile İşaretli alanlar zorunludur.