İş Yeri Alarm Sistemleri
Kamera ve Alarm Sistemlerinde Teknolojinin Geldiği Son Nokta

Kamera ve Alarm Sistemlerinde Teknolojinin Geldiği Son Nokta

Güvenlik sistemlerine olan ihtiyacımız gün geçtikçe artıyor. Üstelik bu ihtiyacımız sadece hırsızlara karşı bir korumaya bağlı olarak değil, daha pek çok sebebe bağlı olarak ortaya çıkıyor. Evimizin sürekli güvende olduğunu bilmek, iç huzuru ile evimizden ayrılmak için kamera ve alarm sistemlerine ihtiyaç duyuyoruz. Peki, günümüzde kamera ve alarm sistemleri denildiğinde ne akla gelmelidir? Çünkü artık geçmişteki basit sistemlerden söz edilmiyor. Pronet, sektörün öncü firmalarından biri olarak, kamera ve alarm sistemlerinde ciddi yenilikler ile varlığını sürdürüyor. Teknolojinin bu alanda geldiği noktayı şimdi hep birlikte inceleyelim.

  • Pronet, sadece basit bir kamera ve alarm sistemi değildir. Kişilere, sistemin tesis edildiği her noktada 5 farklı konuda güvence sağlanır. Yangın durumunda haber vermektedir. Gaz kaçağından haberdar olursunuz. Su baskınını haber verir. Hırsızlık durumunda destek sağlar. Acil yardım ve de deprem gibi durumlarda da hizmet sunar. Kısacası tam anlamı ile bir acil durum desteği, kötü gün dostudur. Bu tür durumlarda hemen Polis çağrı merkezi yetkilileri ile iletişim kurabilir. Pronet online ise tüm bu süreçlerde bir destek olacaktır.
  • Pronet güvenlik sistemlerinin önemli bir diğer avantajı, şifre ile kapıyı açabilme özelliğidir. Örneğin, siz evde yokken evinize gelecek olan ustalar ya da temizlik görevlileri için şifre tanımlayabilirsiniz. Bu şifre tek kullanımlıktır ve belirli bir süre boyunca kullanılabilir. Tüm bu detayları da siz belirlersiniz. Yani, evinize gelecek olan yabancılara evinizin anahtarını vermek zorunda değilsiniz. Pronet alarm ve güvenlik sistemleri, bu özelliği ile de teknolojiyi yakından takip ettiğini gözler önüne seriyor.
  • Pronet güvenlik sisteminin eski teknolojilere nazaran çok daha avantajlı olan bir özelliği de depolama sistemidir. Klasik sistemlerde, görüntüleri depolamak için ekstra bir donanım gerekliliği varken, yeni Pronet teknolojisi bulut sistemini kullanıyor. Yani görüntüler Pronet sunucularında depolanıyor ve sizi ekstra bir depolama donanımı ile uğraştırmıyor. Üstelik bu şekilde görüntüleriniz de güvende oluyor.
  • Pronet alarm iletişim ağı oldukça gelişmiş bir teknolojidir. Oldukça hızlı bir müdahale becerisine sahip... Herhangi bir tehlike durumunda 10 saniyede müdahale edebilir.
  • Bir sabotaj olması durumunda ise hem GPRS hem de internet üzerinden iletişim modülüne sahip olduğu için iki sistem birbirini yedeklemektedir ve daha üst düzey bir koruma mümkün olmaktadır.
  • Pronet alarm telefon etkileşimi de oldukça önemlidir. Bu teknoloji, güvenlik ve alarm sisteminin akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilmesini temel alır. Mobil uygulama üzerinden sistemi takip edebilir, kapatıp açabilirsiniz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kameralarınızı izleyebilir, evinizin ya da iş yerinizin güveliğinden emin olabilirsiniz.
  • Hareket dedektörü, güvenlik sistemlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Bu özellik ile günümüz teknolojisinde, hareket algılandığında flaşlı fotoğraf çekiliyor ve anında size gönderiliyor. Yani evinizde bir hareket olduğunda, anında görüntülerine ulaşabileceksiniz.
  • Akıllı priz özelliği ise Pronet fiyat performans dengesini gözler önüne seren bir diğer önemli özelliktir. Bu özellik ile ütüyü prizde unuttum derdi sona eriyor. Çünkü unutmuş olsanız bile bu sistem sayesinde uzaktan prizi kapatabilirsiniz.
  • Pronet müşteri hizmetleri ise tüm bu süreçte profesyonel bir destek sağlıyor ve sorularınızı cevaplandırıp, bilgi sunarken, sistemden tam bir performans almanızı da mümkün kılıyor.
Güvenlik Uzmanı
Pronet Alarm Sistemleri
Portföy Yöneticisi
Yorumlar (0)
Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz paylaşılmaz. * ile İşaretli alanlar zorunludur.