Kamera Sistemleri Kategorisi Sonuçları

Güvenlik denilince ilk akla gelen kamera sistemleri olmaktadır. Kamera sistemlerinin varlığı bile birçok tehlikenin ortaya çıkmasında caydırıcı bir önlemdir. Güvenlik kamera sistemleri görüntü ve ses kaydetme işlemleri yanında bildirim yapma özelliklerine de sahiptir.

Güvenliğin sağlanması gereken her yerde kamera sistemleri kurulabilir ve yüksek düzeyde koruma sağlanabilir. Ülkemizde kamera sistemleri konusunda sektörün öncüsü olan Pronet güvenlik kamera sistemleri yetkili bayisi olarak güvenlik gereksinimi duyulan her noktaya profesyonel kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Akıllı güvenlik kamera sistemleri kurulumdan sonra yetki verilecek olan tüm birim ve kişilere anlık bildirim yapma ve 7/24 canlı izleme olanağı sunmaktadır. Sevdiklerinizin ve güvenli olmasını istediğiniz her alanda gözünüz kulağınız olmasını sağlamak amacıyla profesyonel çözümler sunuyoruz. Böylece siz nerede olursanız olun gözünüz arkada kalmadan istediğiniz her noktayı görmenizi sağlıyoruz.

Kamera Güvenlik Sistemleri Neden Gerekli?

İnsanların yaşamlarında olmazsa olmaz koşullardan birisi güvenliktir. Kimse kendisini güvenli hissetmediği bir ortamda yaşamını sürdürmek istemez. İnsanlık tarihi boyunca bireylerin, toplumların ve devletlerin önceliği kendilerini güvenli hissedebilecekleri alanları belirlemek olmuştur.

Güvenliğin sağlanması amacıyla kaleler kurulmuş ve her noktasına gözcüler yerleştirilmiştir. Günümüz koşullarında ise teknoloji etkin bir şekilde kullanılarak gözcülerin yerini kamera sistemleri almıştır. Gelişen kamera sistemleri birçok alanda beklentilerin üzerinde bir güvenlik sağlamaktadır. Güvenlik kamera sistemleri can ve mal güvenliğini sağlayarak insanların kendilerini güvende hissedebileceği alanların oluşmasını sağlamaktadır.

Pronet kamera güvenlik sistemleri sahip olduğu yüksek teknoloji ile yüksek güvenlik istenilen her alanda profesyonel çözümler üretmektedir. Pronet güvenlik sistemleri yetkili bayisi olarak eğitimli ve deneyimli ekiplerimizle güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyoruz. Aile bireylerinizin güvenliğinden iş yerlerinizin güvenliğine kadar tüm değer verdiğiniz varlıkların gözünüzden uzak olmaması için profesyonel kamera sistemleri kurulumu yapıyoruz.

Kamera Sistemleri Kurulum Alanları

Kamera sistemleri hırsızlık, sabotaj ve yağma gibi girişimlerde caydırıcılık etkisi bulunması yanında tehlikenin ortaya çıkması halinde güvenlik birimlerine ve yetkili kişilere yapacağı bildirimlerle tehlikenin bertaraf edilmesinde önemli bir role sahiptir.

Bu sebeple Pronet kamera sistemleri kullanılan alanlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Bankalar,
  • İşyerleri,
  • Fabrikalar,
  • Villalar,
  • Siteler,
  • Depolar,
  • Konutlar,
  • Kamu kurum ve kuruluşları

Kamera sistemleri güvenlik ihtiyacı bulunan tüm açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kurulabilmektedir. Yüksek güvenlik sağlayan kamera sistemlerine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimiz için kurulum yapılmak istenilen alanlarda keşif ve projelendirme çalışmalarını yapıyoruz. Kurulumunu gerçekleştirmiş olduğumuz kamera sistemlerine dilediğiniz her yerden bağlanarak canlı izleme seçeneği sunuyoruz.

Kamera Sistemleri Kurulumu

Kamera sistemlerinden beklenilen güvenliğin sağlanabilmesi için profesyonel bir kurulum yapılması önemlidir. Pronet kamera sistemleri yetkili resmi bayisi olarak kamera sistemlerinin kurulumunu yapmadan önce güvenlik sistemleri konusunda eğitim ve deneyim sahibi ekiplerimiz projelendirme çalışmalarını yapmaktadır.

Kamera sistemleri ile güvenli hale getirilmek istenilen alan için ne kadar kamera gerektiği, kameraların stratejik olarak konumlandırılması ve hangi uyarı sistemlerine ihtiyaç duyulacağı belirlenmektedir. Güvenlik kamera sistemlerinin kablolu veya kablosuz olmasına göre kablo geçiş noktaları ve verilerin depolanacağı noktalar özenli bir şekilde projelendirilmektedir.

Müşterilerimizin talepleri de dikkate alınarak belirlenen noktalara kamera sistemleri kurulumu gerçekleştirilmektedir. Kamera sistemi kurulumu yapıldıktan sonra müşterilerimize tüm ayrıntılarıyla sistem hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Kamera sistemi konusunda müşterilerimize 7/24 kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinde ihtiyaç duyulması halinde ek kamera kurulumu ve daha uzun süre kayıt yapabilmek için teknik destek sağlıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri kurulumu sonrasında periyodik bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz.

Kamera Sistemi Çeşitleri

Kamera sistemleri farklı ihtiyaçların karşılanması amacıyla farklı özelliklerde üretilmektedir. Kamera sistemleri öncelikle kurulum gereksinimlerine göre kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Kamera sistemlerinin kayıt yapma özelliklerine göre çeşitleri ise harekete duyarlı ve daimi kayıt yapabilen çeşitleri bulunmaktadır.

Kamera sistemlerinin görüntü alma seçeneğine göre gece görüşlü, gündüz görüşlü ve hem gündüz hem de gece görüşlü olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Pronet kamera sistemlerinin tercih edilmesinde öne çıkan özelliklerinden birisi ise HD kalitesinde görüntü kaydı yapılmasıdır.

Güvenlik kamera sistemlerinde ortaya çıkan risklerin bertaraf edilebilmesi için ambulans, polis, itfaiye ve yetkili kişilere bildirim gönderebilen çeşitleri de bulunmaktadır. Kamera sistemleri kayıt yapabilme ve belirlenen süreler kadar geriye dönük yapılan kayıtları tekrar izleme olanağı sunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kamera sistemlerinin görüntü kaydetme süreleri 14 güne kadar tutulabilmektedir. Bununla birlikte daha uzun süreli görüntü kaydı yapılabilmesi de mümkündür. Kamera sistemlerinin görüntü kaydetme süreleri tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlenmektedir. Kamera güvenlik sistemleri tarafından yapılan kayıtlarda kayıt kilitleme seçenekleri de bulunuyor.

Böylece sizin için önemi olan ve kaybolmasını istemediğiniz kayıtların daha uzun sürelerde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemlerini hem iç mekânların güvenliği hem de ortam ve çevre güvenliğini sağlamak için kullanmak mümkündür. Pronet güvenlik kamera sistemleri 7/24 kesintisiz kayıt yaparak istenilen her alanda gereken güvenliği sağlamaktadır.