İş Yeri Alarm Sistemleri
İşyerinde Alarm Sistemlerinin Önemi

İşletmenizin büyük ya da küçük olmasına bakılmaksızın, işinizi riske atabilecek hem iç hem de dış bir dizi tehdit vardır. İşiniz geçim kaynağınızdır ve bu nedenle, özellikle güvenlik söz konusu olduğunda, tüm yönlerini korumak mantıklıdır. Birçok işletme sahibi, güvenlik sistemlerinin artan öneminin farkındadır ve bu nedenle işyerinde giderek yaygınlaşmaktadırlar.

İş güvenliği alarm sistemlerinin önemi profesyonel bir güvenlik sistemi her işletme için bir zorunluluktur çünkü yalnızca hırsızlıkları ve soygunları önlemekle kalmaz, aynı zamanda zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Kimse emeğini, ekmek teknesini tehlike altında bırakmak istemez. Türkiye’de de ailelerin birçoğu, aileleri başta olmak üzere evlerini de korumak için güvenlik alarmlarını ve sistemlerini zaten kullanıyor. Güvenlik sistemleri işinizi korumak için de karlı yatırım olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir hırsızlık eylemi, işletmenize çok pahalıya mal olabilir. Aşağıda, işletmeniz için bir pronet güvenlik alarm sistemine yatırım yapmanız için 10 neden bulunmaktadır:

1. Ticari Varlıkların ve Yatırımların Korunması

Gelişmiş bir güvenlik alarm sistemine birkaç yüz lira harcayarak binlerce lira tasarruf edeceksiniz. Bilgilerinizi koruma ihtiyacını görmezden geldiğiniz için bazı hırsızların binlerce dolarlık veri ve teknolojiyle kaçmasını istemezsiniz.

2. Gerçek Zamanlı Güvenlik Güncellemeleri

Bugünlerde iş güvenliği teknolojisi her zamankinden daha spesifik, hassas ve uygun fiyatlı. Siz de işinize evden göz kulak olmayı tercih ederseniz, Pronet güvenlik güncellemelerinin cep telefonunuza ve hatta evinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

3. Güvenli Nakit Akışı Uygulamalarını Teşvik Etmek

İş güvenliği alarm sistemlerindeki modern teknoloji sayesinde, artık daha güvenli nakit akışı uygulamaları kurabilir ve etik dışı çalışanların yüzlerce liralık gelir kaybını önleyebilirsiniz.

4. Güvenli Bir Çalışma Ortamı

Pronet güvenlik alarm sistemi ile, çalışanlarınıza, özellikle de hırsızların hareket etme olasılığının en yüksek olduğu mesai saatlerinde veya değişik bir saatlerde çalışıyorlarsa, daha güvenli bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. Ayrıca bir Pronet güvenlik sistemi kurarak çalışanlarınızın kendilerini işlerinde güvende hissetmelerini sağlayacaksınız.

5.İç Hırsızlığı Önler

Kabul etmesi zor olabilir, ancak işletmeler genellikle kendi çalışanlarının elinden de  hırsızlık yaşayabilir. Video gözetiminin dışarıdaki suçluları caydırması gibi, çalışanların hırsızlığını da aynı şekilde önler.

6.Size Müşteri Kayıtlarını Sağlar

Tam olarak ne olduğunu gösteren video kanıtı varsa, çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında hiçbir tutarsızlık oluşmaz.

7.Varlıkları Olası Yanlış Davalara Karşı Korur

Günümüz toplumunda, insanlar genellikle maliyeti ne olursa olsun mali kazanç arayışında olup, haksız davaları giderek daha yaygın hale getirmektedir. İş yerinizde olup biten her şeyi kaydeden video gözetimi ile bu görüntüler, haksız bir davayla karşılaşmanız durumunda sizi koruyacaktır.

8. En Önemli Şeye Odaklanın

Bir Pronet güvenlik sistemi, bir Pronet güvenlik kurumu tarafından sürekli olarak izlenir, böylece zamanınızı ve emeğinizi güvenlik önlemlerine değil, işinize odaklayabilirsiniz. Bu nedenle, işletmenizde kurulan profesyonel bir Pronet güvenlik alarm sistemi, müşteri tabanınızı korumak ve işinizi geliştirmek için en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde vakit geçirmenize yardımcı olur. Bugün bir güvenlik alarm sistemi kurun ve güvenlik uzmanlarının iş yatırımlarınızı korumaya özen göstermesine izin verin.

9. Uzakta Olduğunuzda Aklınız Evinizde Kalmaz

Yerinde bir Pronet güvenlik alarm sistemi ile, işletmelerinizin güvenliğinin otomatik pilotta olduğunu bilerek uzun süreli tatile çıkarken içiniz rahat olabilir. Dahili veya harici hırsızlık konusunda endişelenmenize gerek yok; Özel iş bilgilerinizi çok yönlü bir güvenlik alarm sistemi ile güvence altına alabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde, farklı erişim seviyeleri ve karmaşık kodlama sistemleri mümkündür. Pronet Güvenlik Profesyonel olarak eğitilmiş güvenlik alarmı uzmanları, uzaktayken ekstra güvenlik ve koruma sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz erişim düzeylerini oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

10. Akıllı Bir Karar

Bir iş güvenlik alarm sistemi günümüzde bir zorunluluktur. Soygun ve hırsızlığın arttığı bir toplumda bir işletme sahibinin verebileceği en iyi karardır. Güvenlik alarm sistemi, tüm işletme sahiplerinin yapması gereken ilk yeni satın alımlardan biridir.

Sonuç olarak, iş varlıklarınızı ve yatırımlarınızı küstah hırsızlardan korumak söz konusu olduğunda profesyonel yardım almak öder. İş güvenliği sistemlerinde yeterli deneyime sahip Pronet gibi profesyonel bir güvenlik alarm şirketinden yardım almanız önerilir.  Dünyada ve Türkiye’de en iyi güvenlik sistemi şirketlerinden biri olarak, ticari güvenlik seçiminiz için Pronet Alarm'ı düşünün. Daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

Güvenlik Uzmanı
Pronet Alarm Sistemleri
Portföy Yöneticisi
Yorumlar (0)
Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz paylaşılmaz. * ile İşaretli alanlar zorunludur.