İş Yeri Alarm Sistemleri Kategorisi Sonuçları

İşyeri sahiplerinin en fazla sorun yaşadığı konuların başında işyeri güvenliği gelmektedir. Bir işyerinde güvenliğin sağlanamaması iş sahibinin sürekli olarak gözünün arkada kalmasına yol açmaktadır. İşyeri sahipleri sürekli olarak işyerlerinde kalmakta güçlük çekebilir. Aynı şekilde işyerinde kimsenin bulunmadığı gece ve tatil günlerinde işyeri güvenliği başlı başına bir sorun teşkil etmektedir.

İşyeri sahiplerinin 7/24 işyerlerinde güvenliği sağlamaları için en etkili çözüm yolu ise işyeri alarm sistemleri tercih etmektir. Ülkemizde güvenlik alarm sistemleri konusunda yüksek teknolojiye sahip olan Pronet alarm sistemleri yetkili resmi bayisi olarak profesyonel alarm sistemleri kurulumu yapıyoruz.

Böylelikle işyeri sahipleri işyerlerinde olmasalar dahi işyerlerinde yüksek güvenlik önlemleri alarak gözleri arkada kalmıyor. Her tür işyerinde akıllı alarm sistemleri kurulumu yaparak işyeri sahiplerinin sürekli işyerlerini takip edebilme imkânını sunuyoruz.

İşyeri Güvenlik ve Alarm Sistemleri

İşyerleri işyeri sahiplerinin ticari ve bireysel kaynaklarının bulunduğu özel alanlardır. İşyerlerinin güvenliği sadece hırsızlık sebebiyle bu kaynakların çalınması veya tahrip edilmesini önlemek değil yangın, sel gibi doğal afetler ve sabotajlara karşı da korunmasını sağlamaktadır.

Ülkemizin güvenlik sistemleri uzmanı Pronet resmi bayisi olarak işyerlerinizin her türlü riske karşı koruma sağlaması için kurulum yapmış olduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri şöyledir;

 • Kamera güvenlik sistemleri,
 • Alarm sistemleri,
 • Sensörlü erken uyarı sistemleri,
 • Gece görüş sistemleri,
 • Gaz, Yangın ve Su baskını alarm sistemleri,
 • Kablolu ve kablosuz güvenlik sistemleri,

Kurulumunu yapmış olduğumuz işyeri güvenlik ve alarm sistemlerinde riskin ortaya çıkması durumunda 7/24 kesintisiz bildirim alma imkanı bulunmaktadır. İşyerlerinde yüksek güvenliği ön planda tutarak geliştirilen Pronet alarm sistemlerimiz sadece alarm sistemi sahibine değil itfaiye, polis veya talep edilen diğer kurum, kuruluş ve kişilere bildirim yapabilmektedir.

İşyeri Alarm Sistemleri Kurulumu

İşyerleri için kurulmak istenilen alarm sistemlerinden beklenilen güvenliğin sağlanabilmesi için profesyonel bir kurulum yapmak gerekmektedir. İşyeri alarm sistemi kurulumu yapılmadan önce en doğru alarm sisteminin belirlenmesi önemlidir. Pronet güvenlik sistemleri resmi bayisi olarak alarm sistemleri kurulumu yapılmak istenilen işyerlerinde öncelikle projelendirme çalışmaları yaparak kaliteli bir güvenlik sisteminin kurulmasını hedefliyoruz.

Müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak işyerinde riske açık olası noktaların belirlenmesi ve alarm sistemi için gereken malzeme tespitini yaparak projeden kurulum aşamasına geçiyoruz. İşyeri güvenliği için belirlenen proje doğrultusunda profesyonel kurulum ekiplerimiz çalışmalarını tamamlayarak alarm sisteminin aktif olarak kullanılır duruma getirilmesi sağlanmaktadır. Kurulumunu yapmış olduğumuz alarm sisteminin özellikleri, kullanımı ve diğer hususlar hakkında müşterilerimize detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

İşyeri Alarm Sistemi Çeşitleri

Her işyeri için aynı alarm sisteminin tercih edilmesi mümkün değildir. Bir işyerinde alarm sistemi seçimi yapılırken profesyonel bir danışmanlık alarak olası risklerin belirlenmesi ve uygun alarm sisteminin belirlenmesi gerekmektedir. Alarm sistemleri konusunda eğitimli ve deneyim sahibi ekiplerimizle işyeriniz için en uygun alarm sistemi çeşidinin belirlenmesini sağlıyoruz.

İşyerleri için Pronet tarafından geliştirilen alarm sistemi çeşitlerini şöyle sayabiliriz;

 • Hırsızlık alarm sistemi,
 • Yangın alarm sistemi,
 • Gaz kaçağı alarm sistemi,
 • Su baskını alarm sistemi,
 • Acil sağlık alarm sistemi,

İşyeri güvenliğini maksimum seviyelere çıkartmayı hedefleyen Pronet güvenlik sistemleri yetkili bayisi olarak bunlara benzer birçok alarm sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. İşyeri alarm sistemlerimiz üzerinden müşterilerimizin talep ettiği tüm birim ve kişilere anlık bildirim yapma yetkisi tanımlıyoruz. Olası riskin ortaya çıkması halinde alarm sistemlerimiz öncelik olarak müşterilerimize ve akabinde riske müdahale edecek birimlere uyarı göndermektedir. İşyeri alarm sistemlerimiz hareket, ısı ve yanıcı gazlar gibi tehlikeleri algılayan sensörlerle yüksek güvenlik sağlamaktadır. Pronet güvenlik ve alarm sistemlerine kamera ve kayıt yapma özellikleri de dahil edilebilmektedir.

İşyeri Alarm Sistemi Özellikleri

İşyeri alarm sistemleri işyeri sahiplerinin işyerlerinde olmasalar da her daim işyerlerinde olan bitenlerden haberdar olmalarını sağlamaktadır. Bir işyerine kurmuş olduğumuz alarm sistemi işyerinde ortaya çıkan risklerin bertaraf edilmesini hızlandırmaktadır. Alarm sistemlerinde bulunan uyarı sistemleri daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir.

Müşterilerimiz işyerlerine gitmeden alarm sistemlerine müdahale edebilme şansına sahiptir. Pronet güvenlik sistemleri resmi bayisi olarak müşterilerimize işyeri alarm sistemleri konusunda 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz. İşyeri alarm sistemlerinde bulunan uzaktan erişim kolaylığı sayesinde müşterilerimiz diledikleri her yerden işyerlerini canlı takip edebilir ve öngördüğü risklere karşı önlem alabilir.