Ev Alarm Sistemleri Kategorisi Sonuçları

Alarm sistemlerinde ev güvenliği denilince, yaygın olarak evleri dışarıdan gelebilecek kötü niyetli kişilerden koruma anlaşılmaktadır. Oysa evin içinde oluşabilecek birçok sorun da mal ve can açısından tehlike oluşturabilmektedir.

Firma olarak, yurt içi ve yurt dışında en güvenilir markalar arasında üst sıralarda yer alan Pronet şirketinin resmi bayisiyiz. Ülkemizde de kurumsal ve bireysel müşteriler tarafından en çok güvenilen ve tercih edilen markayız. Ev alarm sistemleri konusundaki, en son gelişmeleri halkımıza en kısa sürede ulaştırarak, daha konforlu bir güvenliğe sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

Neden Biz?

Ev alarm sistemlerinde Türkiye'de lider olmanın bilincinde, müşteri memnuniyet oranımızı sürekli % 100 oranlarında tutmak için, çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamızın tercih edilme sebeplerini şu şekilde sıralamaktayız;

  • En kısa sürede müdahale hızı: alarm haber merkezlerimizde kullandığımız modern sistemler ve deneyimli ekiplerimiz sayesinde, 10 sn. civarında tehlikelere müdahale edebilmekteyiz.
  • Alarm doğrulama: firma olarak sadece alarm sistemlerini değil aynı zamanda kamera ile alarm doğrulama sistemlerini de birlikte kullanmaktayız. Böylece, alarmın kaynaklandığı sebepleri, arka arkaya çekilen üç fotoğrafla da doğrulamaktayız. Bu da bize, tehlikenin çeşidine göre, etkili müdahale imkanı sunmaktadır.
  • Alarm sistemlerimize, jammer saldırısı yapıldığı anda, sistemlerimizdeki algılayıcılar bu sabotajı fark ederek, müşterimize ve alarm haber merkezimize anında bildirmektedir.
  • Sağlam ve yedekli alarm sistemleri: alarm sistemlerimiz, kötü niyetli kişiler tarafından parçalansa dahi, çalışmasına devam edebilmektedir. Ayrıca sistemlerimiz, her türlü soruna karşı, yedekli olarak çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir.
  • Firmamızın alarm haber merkezi kullandığı sistem ve müdahale hızı ile dünya üzerinde önemli bir yere sahip bulunmaktadır. Müşterilerimizin evlerinin güvenliği, 365 gün 24 saat kesintisiz olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun olduğunda anında iletilmektedir.

Ev Alarm Sistemlerimiz Nelerden Oluşmaktadır?

Ev alarm sistemlerimiz altı ayrı güvenlik sisteminden oluşmaktadır.

Bu sistemler şunlardır;

Hırsızlık alarmı: Evlere izinsiz girmek isteyenleri caydırıcı özelliği olan bu sistemimiz, olay anında çıkardığı 100 desibel gibi yüksek bir sesle tüm çevreyi uyarmaktadır. Eve izinsiz giriş teşebbüsleri, kameralar ile çekilerek alarm haber merkezimize ve ev sahibine anında iletilmektedir. Alarm haber merkezindeki personelimiz, en geç 10 sn. içinde ev sahibine ulaşmaktadır. Ev sahibine ulaşılamazsa, yakınlarına ulaşılmakta ve gerekiyorsa emniyet birimlerine haber verilmektedir.

Panik Butonu Mobil Uygulaması: Bu uygulama ile müşterilerimize acil yardım desteği sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarına indirim, acil durumlarda kullanabilmektedirler. Bu buton kullanıldığında, anında alarm haber merkezimiz irtibata geçerek, gerekli yardım kuruluşlarını harekete geçirmektedir. özellikle hasta ve yaşlılar için hayati bir öneme sahip olan bu sistem ile müşterilerimizin yakınları da aynı anda uyarılmaktadır.

Panik Butonu: Panik butonumuz, alarm sistemi kurulmamış olsa dahi kullanılabilmektedir. Butona basıldığı andan itibaren, 10 sn civarında alarm haber merkezimiz irtibata geçerek, itfaiye veya ambulans ile emniyet güçlerinin adrese gönderilmesini sağlamaktadır.

Yangın Alarmı: Sistemimizde bulunan isi ve duman dedektörleri, evde oluşan ani ısı değişikliği ve duman oluşumlarını, alarm haber merkezimize ve müşterimize iletmektedir. Alarm haber merkezimiz, uyarı ulaştığı andan itibaren, 10 sn civarında itfaiyeye durumu bildirip, adrese yönlendirmektedir. Bu sistem de alarm sistemi kurulu olmasa dahi çalışmaktadır.

Gaz Kaçağı Alarmı: Gaz dedektörlerimiz, ortamdaki gaz kaçağını anında algılayıp, alarm haber merkezimize ve müşterimize iletmektedir. Alarm haber merkezimiz, uyarı ulaştığı andan itibaren, 10 sn. civarında itfaiyeye durumu bildirip, adrese yönlendirmektedir. Bu sistemimiz de alarm sistemi kurulu olmasa dahi çalışmaktadır.

Su Baskını Alarmı

Kamera Sistemlerimiz: Bu sistemimiz ile özellikle müşterilerimiz evden uzakta olduklarında, mobil cihazları ile evlerini izleyebilmektedirler. Bu sistem, çocuklarını bakıcılara emanet eden, çalışan ebeveynler için çok önemli olmaktadır.

Firma olarak müşterilerimizin, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, istedikleri sistem ve sistemleri, özel olarak da kurmakta ve işletmekteyiz.

Kameralı Ev Güvenlik Sistemimizin Özellikleri Nelerdir?

Firma olarak müşterilerimize, dünya üzerindeki en gelişmiş kameralı ev güvenlik sistemini sunmaktayız. Müşterilerimiz bu sistem sayesinde evlerini 24 saat telefon ve bilgisayarlarından izleyebilmekte ve bu kayıtla 14 gün boyunca saklanmaktadır.

Kamera sistemlerimiz, kablosuz olarak kurulduğundan çok kolay ve her yere kurulabilmektedir. kamera sistemlerimiz, alternatifli seçeneklere sahiptir. Müşterilerimiz isterlerse sürekli kayıt yapabilirler veya sadece harekete duyarlı olarak da kayıt yapabilirler.

Ayrıca, kameralarımız hareket5 algıladığı anda müşterilerimize bu hareketi anlık olarak bildirmektedir.

Ev kameralarımızın görüntüleri HD kalitesinde olup, gece görüş özelliğine de sahiptir. Bu sayede en karanlık ortamda bile yüksek kalitede çekim yapabilirler. Kameralarımız hem ev içi hem de evlerin dışında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Diğer Hususlar

Firma olarak bize ulaşıldığında, aynı gün içinde verilen adreste olmaktayız. Profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin talepleri ile ihtiyaçlarını, ortamın özellikleri ile birleştirerek en uygun sistemi müşterilerimize önermektedir. Ev güvenlik sistemimizi, kararlaştırılan tarihte aynı gün içinde kurarak, çalıştırıp ve sistemle ilgili bilgilendirmeler yaparak teslim etmekteyiz. Müşterilerimize, ihtiyaçlarına uygun güvenlik paketleri de sunmaktayız. Firma olrak iş tesliminden sonra da, müşterilerimize her konuda teknik desteğimizi sürdürmekteyiz.